Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 18:28
Rainbow Six: Siege. Wielki zwiastun prezentuje nowości z Operacji White Noise
614V

Rainbow Six: Siege. Wielki zwiastun prezentuje nowości z Operacji White Noise

Ubisoft przygotował kompletny zwiastun podsumowujący informacje z Operacji White Noise, czyli ostatniego dodatku z drugiego roku wsparcia do Rainbow Six: Siege. Firma przedstawia przyjemności, które trafią do gry już wkrótce.

Rainbow Six: Siege to sieciowa strzelanka Ubisoftu, która według planów może być rozwijana przez 10 najbliższych lat. Firma aktualnie potwierdziła trzeci rok wsparcia, który wprowadzi na serwery ośmiu nowych operatorów.

Rainbow Six: Siege. 8 nowych operatorów i świeże mapy zapowiedziane przez Ubisoft

Ubisoft zamierza w odpowiedni sposób zakończyć drugi rok wsparcia i już wkrótce gracze zapoznają się z Operacją White Noise. Nadciągający dodatek wprowadzi do gry trzech operatorów oraz kolejna mapę.

Nowości były prezentowane przez deweloperów w ubiegły weekend, ale dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo dokładny materiał, który zajmuje się ujawnieniem atutów każdego z nowych żołnierzy. Do gry trafią specjaliści z Korei Południowej oraz Polka – na filmie zobaczycie również Zofię Bosak.

Przedstawicielka GROM-u korzysta z dwulufowego granatnika, który posiada granat uderzeniowy oraz granat ogłuszający z zapalnikiem czasowym i zapalnikiem zbliżeniowym. Mimo wszystko najważniejszą umiejętnością Zofii jest możliwość wstawania po powaleniu – kobieta raz na rundę potrafi pomóc sobie i wrócić do walki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft zwiastun