Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 18:30
Code Vein na mocnym zwiastunie. Japończycy prezentują „nowe Dark Souls”
924V

Code Vein na mocnym zwiastunie. Japończycy prezentują „nowe Dark Souls”

From Software wciąż nie przedstawiło swoich nowych projektów, ale studio Shift szykuje dla fanów Dark Souls kawał porządnego mięska. W pierwszych miesiącach 2018 roku zagramy w Code Vein i gra została zaprezentowana na zwiastunie.

W 2018 roku nie zabraknie mocnych tytułów od japońskich zespołów, jednak gracze powinni bardzo przychylnie patrzeć w stronę Code Vein. Nowa gra studia Shift zapowiada się na spore wyzwanie, które zostało upiększone przyjemną dla oka stylistyką.

Fabularny zwiastun Code Vein

Twórcy bezpośrednio inspirują się serią Dark Souls, ale nie zapominają o indywidualnym charakterze – należy tutaj na pewno wspomnieć, że w Code Vein otrzymamy możliwość walki u boku partnera, który będzie nam towarzyszył przez całą przygodę.

Najnowszy zwiastun jest spokojny. Autorzy pokazują kilka scen rozgrywki, pozwalają spojrzeć na bohaterów oraz przeciwników, jednak całość została ubrana w przyzwoity montaż i przyjemne udźwiękowienie.

Trudno powiedzieć, czy Code Vein odniesie spektakularny sukces, ale miłośnicy ostatnich projektów From Software powinni przyglądać się tej premierze. Gra może okazać się przyzwoitym kawałkiem kodu, który wyrwie z naszego życia wiele godzin.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Code Vein Shift trailer zwiastun

Nie przegap