Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 19:56
Kevin Spacey został nielegalnie zwolnione z House of Cards? Aktor może otrzymać milionowe odszkodowanie
1307V

Kevin Spacey został nielegalnie zwolniony z House of Cards? Aktor może otrzymać milionowe odszkodowanie

Sympatycy House of Cards wciąż zastanawiają się nad przyszłością serialu po zwolnieniu głównego bohatera. Kevin Spacey znajduje się teraz na terapii, ale wiele na to wskazuje, że aktor będzie mógł domagać się od stacji Netflix wielkiego odszkodowania.

O zwolnieniu Kevina Spacey’ego z House of Cards pisaliśmy już na początku listopada. Aktor jeszcze przed kolejnymi oskarżeniami dotyczącymi molestowania zdecydował się udać na terapię, ale Netflix nie może pozwolić sobie na współpracę z aktorem.

Kevin Spacey został ostatecznie zwolniony z House of Cards i innych produkcji Netflix!

Problemem dla włodarzy platformy może okazać się kontrakt aktora, w którym według redakcji Blast, nie znajduje się „klauzula moralności” – z tego powodu Netflix nie mógł zwolnić Spacey’ego z powodu  oskarżeń o molestowanie.  

Dziennikarze twierdzą nawet, że Kevin mógł zostać wyrzucony z pracy tylko w dwóch sytuacjach: gdyby nie mógł wykonywać swoich obowiązków lub został ubezwłasnowolniony. Oczywiście w tej sytuacji nie pojawiły się takie okoliczności i aktor podobno może domagać się od stacji wielomilionowego odszkodowania.

Należy na pewno zaznaczyć, że są to aktualnie tylko i wyłącznie informacje podane przez wspomnianą redakcję, jednak wkrótce powinniśmy otrzymać dodatkowe szczegóły dotyczące rozwoju sytuacji oraz samego serialu. Platforma rozważa teraz wiele scenariuszów dotyczących szóstego sezonu House of Cards.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/plotka-usuniecie-kevina-spaceya-z-house-of-cards-bylo-nielegalne-2590851

Tagi: afera house of cards kevin spacey

Nie przegap