Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 17:30
Uncharted ma już 10 lat. Naughty Dog podsumowuje dekadę zwiastunem
1199V

Uncharted ma już 10 lat. Naughty Dog podsumowuje dekadę zwiastunem

Naughty Dog w spokoju rozwija The Last of Us: Part II, ale autorzy nie mogą zapomnieć o Nathanie. Od pierwszej przygody Drake’a wkrótce minie 10 lat, więc z tej okazji możemy spojrzeć na bardzo przyjemny zwiastun.

19 listopada 2017 roku odbyła się premiera Uncharted: Fortuna Drake'a. Europejczycy oraz Japończycy musieli zaczekać na grę do początku grudnia, ale bez wątpienia było warto, ponieważ przygoda w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 88%.

Film Uncharted. Aktor wcielający się w Waltera White’a może zagrać jedną z ważniejszych ról

Od tego czasu wiele się zmieniło. „Niegrzeczne Psiaki” rozbudowali serię o kilka kolejnych wypraw, a jednocześnie wykreowali zupełnie nową markę, która również rozgrzewa graczy z całego świata. Deweloperzy oficjalnie pożegnali się z Nathanem, jednak to nie koniec serii Uncharted.

Autorzy potwierdzili, że zamierzają rozwijać uniwersum poszukiwaczy skarbów, jednak sporo w tym wypadku zależy od oczekiwań graczy oraz możliwości samego studia. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pokazało, że Naughty Dog bez problemu może tworzyć mniejsze przygody w tym świecie i prezentować graczom opowieści uzupełniające.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, jakie losy czekają Uncharted, jednak możemy mieć nadzieję, że mały zespół pracuje już nad kolejną historią, która pozwoli fanom pobiegać po kolejnych jaskiniach w poszukiwaniu legendarnych artefaktów.

Jak wspominacie pierwszą odsłonę? Oglądajcie zwiastun!  

Źródło: Twitter

Tagi: dekada Naughty Dog rocznica sony trailer uncharted zwiastun

Nie przegap