Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 22.11.2017 17:45
Liga Mistrzów - typujemy V kolejkę. Prenumerata PSX Extreme dla najlepszych
483V

Liga Mistrzów - typujemy V kolejkę. Prenumerata PSX Extreme dla najlepszych

Grupowe rozgrywki tegorocznej Ligi Mistrzów wchodzą w kluczową fazę. V kolejka spotkań to już ostatni gwizdek dla wielu drużyn, aby powalczyć o awans do fazy pucharowej. Zapraszamy do typowania i jednocześnie przypominamy, że osobę, która zgarnie najwięcej punktów w tej kolejce, nagrodzimy półroczną prenumeratą PSX Extreme. 

Zasady zabawy są bardzo proste - na specjalnej podstronie znajdziecie przygotowany zestaw par aktualnej kolejki Ligi Mistrzów. Wasze zadanie to wytypowanie wyników poszczególnych spotkań. Za poprawne typy dostajecie punkty, które następnie pozwalają utworzyć klasyfikację generalną. Najlepsze 10 osób po zakończeniu VI kolejki rozgrywek (6 grudnia) zgarną nagrody ufundowane przez Techland i PPE. 

LIGA MISTRZÓW W PRO EVOLUTION SOCCER 2018


V kolejka - 21-22 listopada

W grupie E wciąż ciekawie - trzeci Spartak podejmuje u siebie najsłabszą ekipę w grupie - Maribor (tylko 1 punkt). W drugim meczu Sevilla (7 punktów) powalczy z Liverpoolem (8 punktów). Dla odmiany w grupie F już sporo - liderujący Manchaster City podejmuje ostatni Feyenoord (0 punktów). Ciekawiej za to w drugiej parze - Napoli jest w bardzo trudnej sytuacji - 6 punktów straty do Szachtara praktycznie pozbawia włoską ekipę szans na awans, ale... cień nadziei jest. Aby jednak myśleć o czymkolwiek, konieczna jest wygrana odpowiednią liczbą bramek. W grupie G wciąż emocje: Besiktas (10 punktów) gra z drugim Porto (6). W drugiej parze Lipsk (4) podejmuje Monaco (2). Natomiast grupa H to konfrontacja APOEL-u z Realem i Borussi z Tottenhamem. Tutaj już raczej trudno o niespodzianki - Real i Tottenham mają sporą przewagę nad Borussią i APOEL-em (obie ekipy tylko po 2 punkty). 

W grupie A korespondencyjny pojedynek Basel z CSKA (po 6 punktów). Szwajcarzy mają trudniejsze zadanie, bo grają u siebie z liderującym United. CSKA podejmuje Benfikę, która póki co bez punktu i ledwie z jednym golem. W grupie B sytuacja jeszcze jaśniejsza - PSG (fantastyczny bilans bramek 17-0 i oczywiście komplet wygranych) powalczy z Celtikiem, a drugi w tabeli Bayern jedzie do Brukseli na spotkanie z Anderlechtem (dla odmiany 0 punktów i bilans 0-15). Emocji nie zabraknie w grupie C - Qarabag (2 punkty) gra z Chelsea (7). Atletico (3 punkty; wciąż bez wygranej, ale za to z 3 remisami) zmierzy się u siebie z Romą (8) - jeśli ekipa z Madrytu chce marzyć o awansie, to musi ten mecz wygrać. Grupa D Juventus (7 punktów) podejmuje Barcelonę (10). Tuż za plecami Włochów czai się Sporting (4 punkty), który powalczy z ostatnim w tabeli Olympiakosem (1 punkt). 

Zapraszamy do typowania. Typować można do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto przypominamy, że typy można edytować (również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem). 

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2018. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Tagi: Pro Evolution Soccer 2018

Nie przegap