Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2017 19:31
Śródziemie: Cień Wojny z licznymi dodatkami. Twórcy pracują nad darmową zawartością
463V

Śródziemie: Cień Wojny z licznymi dodatkami. Twórcy pracują nad darmową zawartością

Monolith Productions nie zakończyło pracy nad Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy w ubiegłym miesiącu zapowiedzieli płatne dodatki rozszerzające historię, a dzisiaj poznaliśmy serię darmowych DLC, które trafią do gry w przeciągu najbliższych tygodni.

Śródziemie: Cień Wojny trafiło na rynek 10 października. Gra zgarnęła oceny na poziomie 80-81%, ale to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Monolith Productions. Twórcy pracują nad fabularnymi dodatkami, które trafią do gry już w przyszłym roku.

Śródziemie: Cień Wojny z 2 fabularnymi DLC. Zwiastun przedstawia nowości

Studio zdaje sobie doskonale sprawę, że musi „przetrzymać” graczy przy produkcji, więc zdecydowano się przygotować serię darmowych dodatków. Pierwsze pliki trafią na serwer już 21 listopada i w tym dniu gracze zapoznają się z trzema DLC.

Endless Siege jak sama nazwa wskazuje to „niekończące się oblężenie” – deweloperzy zaoferują graczom wielką walkę z kolejnymi zastępami przeciwników. Natomiast Rebellion pozwoli fanom produkcji zmierzyć się z rebeliantami, którzy zamierzają osłabić siły Taliona. Autorzy na przyszły tydzień przygotowali również premierę ulepszonego Photo Mode, który pozwoli lepiej zaprezentować każdą bitwę – w tym wypadku skorzystamy z między innymi nowych filtrów.

Następne dodatki trafią do gry już w kolejnym miesiącu, ponieważ na 5 grudnia zaplanowano premierę Online Fight Pits (tryb wyzwań, w którym zmierzymy się z orkami innych graczy na arenie) oraz 12 grudnia, gdy do produkcji trafi Brutal Difficulty (zupełnie nowy poziom trudności).

Źródło: informacja prasowa

Tagi: dlc Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.

Nie przegap