Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2017 20:06
Dishonored 2 i Dishonored: Death of the Outsider lepsze na Xbox One X. Bethesda pokazuje piękniejsze gry
1185V

Dishonored 2 i Dishonored: Death of the Outsider lepsze na Xbox One X. Bethesda pokazuje piękniejsze gry

Arkane Studios pracuje nad tajnym projektem, ale autorzy znaleźli czas na znaczące ulepszenie  Dishonored 2 i Dishonored: Death of the Outsider dla Xboksa One X. Twórcy upiększyli produkcje i zaprezentowali nowości na zwiastunie.

Arkane Studios stworzyło serię Dishonored, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród graczy z całego świata. Twórcy aktualnie zaprezentowali dwie główne opowieści, które zostały rozbudowane licznymi dodatkami. Rozszerzenie zatytułowane Death of the Outsider spaja wszystkie historie i w pewien sposób kończy spory rozdział w serii.

Dishonored 2 - recenzja gry

Twórcy od kilku miesięcy pracują podobno nad zupełnie nową marką, która ma podążyć drogą Destiny i prezentować model biznesowy „gra jako usługa”. Aktualnie projekt jest owiany tajemnicą, ale autorzy znaleźli odrobinę wolnego czasu na zajęcie się swoim głównym uniwersum.

Dishonored 2 oraz Dishonored: Death of the Outsider są od dzisiaj „lepsze na Xbox One X”. W prostych słowach oznacza to, że gracze mogą liczyć na znacznie ładniejszą oprawę oraz płynniejszą animację.

Studio zapowiada przyjemności następującymi elementami:

  • Obsługa rozdzielczości 4K
  • Zwiększona stabilność wyświetlania klatek
  • Tekstury 4K
  • Poprawiona geometria/zwiększona odległość rysowania
  • Poprawiony antyaliasing
  • Poprawiona jakość cieni

Poniższy zwiastun jest skromną próbką ulepszeń, które są dostępne od dzisiaj. Jeśli posiadacie w domach Xboksa One X i wymienione tytuły, to warto sprawdzić wieczorem nową jakość oprawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: arkane studios Bethesda dishonored 2 Dishonored: Death of the Outsider xbox one x