Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2017 18:36
Kingdom Come: Deliverance. Gameplay prezentuje rozbudowany RPG
1106V

Kingdom Come: Deliverance. Gameplay prezentuje rozbudowany RPG

Warhorse Studios przygotowało długi materiał zachęcający do średniowiecznego RPG. Twórcy nie tylko pokazują czysty gameplay z najnowszej wersji, ale również opowiadają o opcjach oraz możliwościach.  

Kingdom Come: Deliverance jest jedną z najgorętszych gier pierwszych miesięcy 2018 roku. Warhorse Studios dopracowuje produkcję, która zadebiutuje dokładnie 13 lutego na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Kingdom Come: Deliverance z edycją kolekcjonerską. Wielki RPG z świetnym wydaniu

Warhorse Studios w przeciągu ostatnich miesięcy wielokrotnie opowiadało o grze, ale niezbyt często mogliśmy spojrzeć na długi fragment rozgrywki. Dzisiaj nie tylko mamy okazję posłuchać deweloperów, jednak najważniejszym elementem materiału jest oczywiście czysty gameplay.

W trakcie rozgrywki zainteresowani muszą odnaleźć bandytów, ale nie jest to prosta sprawa, ponieważ okoliczni mieszkańcy nie chcą współpracować. Twórcy za pomocą filmu prezentują spore możliwości wykonywania misji – ujawnione zadanie możemy wykonać na cztery sposoby. 

Gameplay wygląda interesująco, jednak czy tylko ja mam wrażenie, że jest odrobinę sztywno? Twórcy pewnie w ostatnich tygodniach zajmą się ostatnimi szlifami.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap