Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2017 15:43
The Surge: A Walk in the Park w grudniu. Zajawka zapowiada duży dodatek
754V

The Surge: A Walk in the Park w grudniu. Zajawka zapowiada duży dodatek

Deck 13 nie zakończyło prac nad The Surge. Twórcy przygotowali duży dodatek, który trafi na rynek już wkrótce. Nowa zawartość została zaprezentowana na materiale wideo.

Deck 13 pracuje już nad zupełnie nową produkcją, ale autorzy znaleźli jeszcze czas na stworzenie wielkiego rozszerzenia do The Surge. Już 5 grudnia tytuł otrzyma dodatek zatytułowany A Walk in the Park, który został zapowiedziany materiałem wideo.

The Surge - recenzja gry

Niemieckie studio w przyszłym roku zaprezentuje zupełnie nową grę, ale sympatycy walki z robotami mogą szykować się na kolejne atrakcje. Deweloperzy przez kilka tygodni wspominali o nadciągającym dodatku, jednak w końcu możemy spojrzeć na małe fragmenty rozgrywki.

A Walk in the Park zaprowadzi graczy do tytułowego parku, w którym oczywiście naszym zadaniem będzie wyeliminowanie hordy przeciwników, pokonanie kilku bossów, a po drodze zbierzemy nowy sprzęt i pewnie nauczymy się kilku nowych ruchów. Studio obiecuje bardziej otwarte i kolorowe lokacje, jednak możemy mieć pewność, że przygoda będzie prezentować wysoki poziom trudności. Zdaniem autorów „cały park jest śmiertelną pułapką”, a DLC wprowadza 16 nowych rodzajów broni, pancerzy i implantów.

Brzmi ciekawie? Twórcy przypominają jeszcze o The Surge: Complete Edition, które zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca. Gra w zestawie będzie zawierać rozszerzenie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive the surge The Surge: A Walk in the Park trailer zwiastun

Nie przegap