Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.11.2017 09:06
PlayerUnknown’s Battlegrounds zasługuje na nagrodę GOTY? Autor twierdzi, że wyszły w tym roku lepsze gry
1378V

PlayerUnknown’s Battlegrounds zasługuje na nagrodę GOTY? Autor twierdzi, że wyszły w tym roku lepsze gry

Pewna część osób puka się w czoło widząc listę nominowanych gier do The Game Awards 2017. Jedną z bardziej kontrowersyjnych nominacji jest tytuł GOTY dla PlayerUnknown’s Battlegrounds. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się autor rzeczonej strzelaniny.

Brendan Greene wykazuje się wyjątkową skromnością i twierdzi, że jego PlayerUnknown’s Battlegrounds nie powinno zdobyć nagrody dla najlepszej gry 2017 roku. Niekoniecznie z tego powodu, że nadal nie ukazała się finalna wersja jego produkcji. Greene uważa po prostu, że w ostatnich miesiącach pojawiły się lepsze tytuły.

The Game Awards 2017. Nominacje we wszystkich kategoriach

"Wygranie byłoby fajną sprawą dla całego zespołu. Sądzę jednak, że w tym roku wyszły inne, znacznie lepsze gry" - powiedział Greene w rozmowie z IGN.

Wg redakcji IGN Brendan Greene uznaje The Legend of Zelda: Breath of the Wild oraz Horizon: Zero Dawn za znacznie lepsze produkcje od PlayerUnknown’s Battlegrounds. Oba tytuły również otrzymały nominację GOTY od jury The Game Awards 2017.

Pomimo faktu, że PlayerUnknown’s Battlegrounds znajduje się cały czas w fazie Early Access gra bije rekordy popularności. Tytuł może pochwalić się najwyższymi obecnie wynikami generowanymi na Steam, a twórcy twierdzą, że sprzedano już ponad 20 milionów cyfrowych kopii gry. W tej kategorii tytuł Greeen'a, który trafi na Xbox One już 12 grudnia, z pewnością nie ma sobie równych w 2017 r.

Gala The Game Awards 2017 odbędzie się 7 grudnia i będzie transmitowana na żywo.

Źródło: https://www.vg247.com/2017/11/15/brendan-greene-doesnt-believe-that-playerunknowns-battlegrounds-should-win-a-game-of-the-year-award/

Tagi: game awards goty PlayerUnknown's Battlegrounds the game awards 2017

Nie przegap