SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 21:30
Final Fantasy XV: Comrades na efektownym zwiastunie
651V

Final Fantasy XV: Comrades na efektownym zwiastunie. Japończycy zachęcają do sieciowej rozgrywki

Square Enix przygotowało wielkie rozszerzenie do Final Fantasy XV, które jest promowane na nowym materiale. Zwiastun ma zachęcić graczy do biegania po świecie i wspólnego ubijania potworów.

Square Enix jeszcze przed premierą Final Fantasy XV informowało o przygotowaniu sieciowego trybu, jednak tylko nieliczni wierzyli w tak rozbudowany wariant zabawy. Final Fantasy XV: Comrades pozwala graczom tworzyć postacie, rozwijać je i wyruszać na misje ze znajomymi.

Noctic w Tekken 7. Zaskakujący crossover

Dodatek jest promowany przez Japończyków, ponieważ rozszerzenie to naprawdę spory projekt, który przy odrobinie szczęścia może faktycznie odnieść spory sukces. Zwiastun przedstawia zabawę, a całość została upiększona fragmentami filmu Kingsglaive Final Fantasy XV.

Na trailerze pojawia się kilka scen z rozgrywki, która wygląda naprawdę przyjemnie. Sporo w tym wypadku zależy od samych deweloperów, którzy zapowiedzieli rozwój Final Fantasy XV: Comrades – tryb sieciowy ma zostać ulepszany i rozbudowywany.

Sympatycy serii Final Fantasy powinni sprawdzić propozycje, która właśnie trafiła na PlayStation 4 i Xboksa One. DLC jest dostępne za darmo dla graczy posiadających Przepustkę Sezonową, ale Final Fantasy XV: Comrades zostało również oddzielone i można nabyć wyłącznie zmagania mutliplayer. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: final fantasy xv: comrades Square Enix trailer zwiastun