Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 15:12
Deadpool 2 na gorącej zajawce! Pierwsze sceny z oczekiwanej kontynuacji
2068V

Deadpool 2 na gorącej zajawce! Pierwsze sceny z oczekiwanej kontynuacji

Wade Wilson powróci już w przyszłym roku za sprawą swojej drugiej ekranizacji i z tej okazji możemy spojrzeć na świetną zajawkę zapowiadającą wydarzenia. Twórcy pokazują kilka scen i zapowiadają przyjemności.

Deadpool 2 trafi do kin dokładnie 1 czerwca. Za produkcję odpowiada David Leitch (m.in. "John Wick", "Atomic Blonde"), a scenariusz w tym wypadku przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick (m.in. "Zombieland", "Deadpool", "G.I. Joe: Odwet 3D"). W rolach głównych występuje: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Josh Brolin, Zazie Beetz i Jack Kesy.

Deadpool 2. Josh Brolin jako Cable wygląda zdumiewająco dobrze!

Prace nad filmem trwały od 17 czerwca do 14 października 2017 roku, więc twórcy mogą teraz w spokoju dopieszczać sceny, składać materiał i szykować przygodę na wielką premierę. Jest to na pewno ciekawy projekt, ponieważ nie możemy zapomnieć, że pierwsza odsłona zgarnęła wiele pochwał i nawet kilka nagród, jednak historię z 2016 roku reżyserował Tim Miller.

To oczywiście tylko i wyłącznie teaser, który pozwala jednak spojrzeć na kilka wybuchowych scen z filmu. Mimo wszystko czekam na premierę i liczę na dobrą zabawę – w sumie pierwsza część to dla mnie jedna z najlepszych komiksowych ekranizacji.

20th Century Fox potwierdziło już prace nad Deadpool 3, jednak aktualnie nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących przygody. Możemy jednak spodziewać się, że podczas opowieści zobaczymy X-Force, którzy otrzymają również własny film.

Tagi: deadpool 2 ekranizacja film teaser

Nie przegap