Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 15:04
Xbox One reklamowany przez Real Madryt -  „Piłka nożna jest jeszcze lepsza na Xbox One”
734V

Xbox One reklamowany przez Real Madryt - „Piłka nożna jest jeszcze lepsza na Xbox One”

W lipcu informowałem naszych czytelników o nawiązaniu współpracy pomiędzy Realem Madryt a Microsoftem. Firmy w końcu zaprezentowały reklamę, która zachęca do kupowania sprzętu Amerykanów.

W wakacje zawodnicy Realu Madryt przebywali w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczestniczyli w „Summer Tour”. Podczas specjalnego wydarzenia piłkarze przygotowywali się do sezonu, a dodatkowo zadbali o mocnego partnera.

Xbox oficjalnym sponsorem Realu Madryt. Microsoft przedstawia nowy kontroler

Microsoft jest od lipca „Oficjalnym Partnerem Technologicznym” Realu Madryt, więc mogliśmy się spodziewać, że pojawi się stosowna reklama, na której piłkarze będą zachęcać do kupowania Xboksa One.

Spot został przygotowany w naprawdę przyjemny sposób, bo nie pojawia się tutaj nachalny komunikat, a możemy spojrzeć na zagrania wykonane przez między innymi Isco,  Luka Modrića, Dani Ceballosa, Sergio Ramosa, Lucasa Vázqueza.

Brakuje tutaj odrobinę Cristiano Ronaldo, który jest najlepszym piłkarzem FIFA 18, ale należy na pewno zwrócić uwagę na ciekawą prezentację – to przyzwoite połączenie gry z rzeczywistością.

Tagi: Microsoft real madryt reklama xbox one

Nie przegap