Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 19:31
Resident Evil: Revelations 1 i 2 na Nintendo Switch. Capcom przedstawia nowości
1175V

Resident Evil: Revelations 1 i 2 na Nintendo Switch. Capcom przedstawia nowości

Jeszcze pod koniec miesiąca na Nintendo Switch zadebiutują dwie odsłony serii Resident Evil. Twórcy postanowili przypomnieć o tytule i przygotowali zwiastun przedstawiający nowości oraz pokazujący rozgrywkę.

Capcom zamierza wspierać Nintendo Switch swoimi produkcjami. Na sprzęt trafił już między innymi Ultra Street Fighter II: The Final Challengers oraz Monster Hunter XX (tylko Japonia), ale to dopiero początek przyjemności.

Resident Evil 7 w końcu spełniło oczekiwania. Twórcy przedstawili nowy rezultat gry

Japończycy zdecydowali się przenieść na nową platformę Resident Evil: Revelations oraz Resident Evil: Revelations 2. Gracze otrzymają możliwość kupienia pakietu produkcji za 140 zł lub po 70 zł za pojedynczą odsłonę.

W tym wypadku Capcom zadba o wrzucenie do produkcji wszystkich wcześniej wydanych dodatków, skorzysta z unikalnych funkcji Nintendo Switcha, czy też nawet dorzuci do zestawu dwie mini-gry. Wszystkie elementy zostały zaprezentowane na poniższym materiale.

To bez wątpienia świetna okazja do zapoznania się z przygoda.mi, które może i nie prezentują jakości na poziomie najlepszych odsłon serii, to jednak zestaw może zainteresować posiadaczy Nintendo Switchów, którzy wciąż czekają na porządne horrory.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Resident Evil: Revelations Resident Evil: Revelations 2 zwiastun

Nie przegap