SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.11.2017 11:44
Final Fantasy XV. Dodatek sieciowy już dostępny. Zadania w multiplayerze rozwijają fabułę
828V

Final Fantasy XV. Dodatek sieciowy już dostępny. Zadania w multiplayerze rozwijają fabułę

Final Fantasy XV otrzymuje dzisiaj nowe rozszerzenie w postaci multiplayerowego trybu Comrades. Square Enix promuje to wydarzenie nowym zwiastunem.

Square Enix zaplanowało na 15 listopada premierę rozszerzenia "Comrades" na całym świecie. Okazuje się, że tryb multiplayerowy nie wrzucono do Final Fantasy XV "na pałę". Moduł jest powiązany ze scenariuszem gry i został wpleciony w wydarzenia po 13 rozdziale gry.

Noctic w Tekken 7. Zaskakujący crossover

W rozszerzeniu Comrades wcielamy się w bohaterów rekrutujących się z niedobitków królewskiej straży Kingsglaive. Historia w dodatku zaczyna się w mieście Lestallum, gdzie zaliczymy wiele questów rozwijających wątki fabularne. Gracze mogą wybierać zdolności specjalne oferowane przez starożytnych królów Lucis (do wyboru jest wsparcie jednego króla). W trakcie misji można organizować się w 4-osobowe drużyny graczy lub zagrać w towarzystwie botów SI.

By spróbować sił w DLC należy je wykupić i posiadać jednocześnie PlayStation Plus lub abonament Xbox Live Gold. Rozszerzenie Comrades kosztuje 84 zł.

Poniżej zwiastun dodatku i sporo gameplayu z pierwszych sieciowych misji.

Tagi: FFXV Final Fantasy XV pc ps4 Square Enix xone