Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.11.2017 13:01
Dead or Alive Xtreme już dostępne na PC w Japonii. Zwiastun gry free-to-play
907V

Dead or Alive Xtreme już dostępne na PC w Japonii. Zwiastun gry free-to-play

Miłośnicy wirtualnego kobiecego piękna mogą już bawić się w Dead or Alive Xtreme na PC. Gra trafiła do cyfrowej dystrybucji - niestety póki co tylko w Japonii.

Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation trafiło już do systemu cyfrowej dystrybucji, na platformę DMM Games. Gra została wydana w modelu biznesowym free-to-play, co oznacza, że zapłacimy oddzielnie za każdy strój kąpielowy i dodatkową postać.

Wymagania sprzętowe Dead or Alive: Xtreme: Venus Vacation

W pecetowym wydaniu Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation znajdziemy Misaki, czyli dziewczynę która nie występowała w edycji konsolowej. Deweloperzy zapowiedzieli też, że w grze występować będą tzw. "awarie strojów", które widzieliśmy już w poprzednich wydaniach Dead or Alive Xtreme.

Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation działa na silniku Soft Engine 2.0, tym samym, który wykorzystano w Dead or Alive Xtreme 3 na PS4. Posiadacze słabszych pecetów mogą skorzystać z prostszego renderowania scen w grze, dzięki Soft Engine Lite (technologia znana z Dead or Alive Xtreme 3 na PS Vita).

By pobrać Dead or Alive Xtreme na PC należy wybrać się na oficjalną stronę gry, kliknąć w duży przycisk z napisem "click i pobrać klienta DMM. Następnie wystarczy stworzyć konto na DMM i można przystąpić do zabawy. Oczywiście wszystkie menusy i interfejs występuje na razie tylko po japońsku.

W poprzednim newsie możecie sprawdzić wymagania sprzętowe produkcji.

Tagi: dead or alive xtreme erotyka free-to-pla humor PC

Nie przegap