Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 00:47
Star Wars: Battlefront II ze zmianą w systemie odblokowania bohaterów. DICE reaguje na narzekania graczy
1231V

Star Wars: Battlefront II ze zmianą w systemie odblokowania bohaterów. DICE reaguje na narzekania graczy

DICE postanowiło kolejny raz wysłuchać graczy i firma zdecydowała się na zmiany w systemie odblokowania bohaterów. Teraz wszystkie ikoniczne postacie odblokujemy znacznie szybciej.

Od samego rana pojawiały się negatywne komentarze, według których odblokowanie najważniejszych postaci w Star Wars: Battlefront II zajmie graczom wiele godzin. DICE błyskawicznie zareagowało i jeszcze przed embargo wrzuciło na serwery kolejną aktualizację.

Recenzja Star Wars: Battlefront II

Jeszcze kilka godzin temu odblokowanie Luke’a Skywalkera i Dartha Vadera w Star Wars: Battlefront II kosztowało dokładnie po 60 000 kredytów. Gracze w tej sytuacji musieli uzbroić się w sporo cierpliwości, by odblokować te legendarne postacie, ale DICE zdecydowało się na mocne zmiany.

  • Luke Skywalker i Darth Vader kosztują teraz po 15 000 kredytów
  • Imperator Palpatine, Chewbacca i Leia Organa kosztują teraz po 10 000 kredytów
  • Iden Versio kosztuje teraz  5000 kredytów  

Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy, którzy chcą znacznie szybciej wskoczyć w buty przykładowo Vadera. Twórcy drugi raz (pierwszy raz po becie) zareagowali na opinie społeczności i zdecydowali się dostosować grę do oczekiwań samych zainteresowanych.

DICE już wcześniej zapowiedziało, że wciąż bada sprawę kredytów i jeśli będzie taka potrzeba, to gracze znacznie szybciej zdobędą walutę do odblokowania poszczególnych kart.

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II