Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 19:00
L.A. Noire. Gameplay z PlayStation 4 Pro i Nintendo Switch pokazuje pracę Rockstar
2408V

L.A. Noire. Gameplay z PlayStation 4 Pro i Nintendo Switch pokazuje pracę Rockstar

Deweloperzy z Rockstar nie mogą narzekać na brak atrakcji. Studio pracuje nad Red Dead Redemption 2, a jednocześnie twórcy przygotowali odświeżoną wersję L.A. Noire. Tytuł z gliniarzami w rolach głównych debiutuje w tym tygodniu, więc możemy spojrzeć na sporo rozgrywki.

L.A. Noire trafiło na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste w 2011 roku. Gra otrzymała oceny na poziomie 89% i została doceniona za między innymi opowieść, długość rozgrywki, powalającą atmosferę, system śledztw, czy też oprawę podczas przesłuchań.

L.A. Noire w 4K. Rockstar chwali się nowym zwiastunem

Pierwotna odsłonę L.A. Noire stworzyło australijskie Team Bondi, które jednak dość prędko zakończyło współpracę z uznanym Rockstar. Grze towarzyszyło sporo kontrowersji, więc włodarze R* nie zdecydowali się na powierzenie zespołowi prac nad kontynuacją. Twórcy po przygodzie z detektywami, rozwijali Whore of the Orient, ale gra po wielu problemach została w 2016 roku oficjalnie anulowana.

Rockstar dość niespodziewanie powrócił do uniwersum i według wstępnych opinii – wersja na PlayStation 4 oraz Xboksa One wygląda i działa świetnie. Edycja na Nintendo Switcha została odpowiednio „przycięta”, ale na pewne dostosowanie produkcje do platformy musieli liczyć się posiadacze nowej konsoli Nintendo.

Poniższe materiały powinny odpowiedzieć na wszystkie pytania graczy, a w sumie już wkrótce do Sieci napłyną świeżutkie recenzje. Zamierzacie powrócić do świata L.A. Noire?

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay L.A. Noire rockstar

Nie przegap