Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 16:58
Star Wars: Battlefront II z mocnym zwiastunem live-action. Sony kolejny raz współpracuje z Electronic Arts
1203V

Star Wars: Battlefront II z mocnym zwiastunem live-action. Sony kolejny raz współpracuje z Electronic Arts

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Star Wars: Battlefront II, więc to najwyższy czas na prezentację zwiastuna live-action. Najnowszy materiał zainteresuje fanów Gwiezdnych Wojen, którzy spędzili z serią całe życie.

Już za sprawą Star Wars: Battlefront z 2015 roku widzieliśmy współpracę na linii Electronic Arts – Sony, dzięki której zobaczyliśmy między innymi świetnie wyreżyserowaną reklamę z prawdziwymi aktorami. Teraz firmy zaprezentowały kolejny materiał.  

Recenzja Star Wars: Battlefront II

Wielu graczy wychowało się na uniwersum Gwiezdnych Wojen, więc Sony oraz Electronic Arts celują właśnie w tę „miłość”. Najnowszy spot pokazuje dorastających fanów, którzy rywalizują ze sobą na wielu płaszczyznach.

To dobrze przygotowana i wyreżyserowana reklama, w której nie brakuje smaczków, a w dodatku muszę przyznać – aktorzy zostali naprawdę dobrze dobrani.

Pewnie to nie ostatni spot, który zaprezentuje produkcje DICE i możecie mieć pewność, że o tytule będzie w najbliższych dniach głośno. Naszą recenzję gry poznacie już wkrótce.  

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap