Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 13:29
Star Wars: Battlefront II. Gameplay z polskiej wersji językowej
922V

Star Wars: Battlefront II. Gameplay z polskiej wersji językowej

Za kilkanaście godzin przeczytacie naszą recenzję Star Wars: Battlefront II, a na dobry początek możecie zapoznać się z małą próbką polskiej lokalizacji. Wydawca zdecydował się na pełny dubbing, którą dobrze prezentuje druga misja.

Zdecydowałem się zaprezentować drugą misję, w której główna bohaterka często wymienia się spostrzeżeniami z pozostałymi członkami Oddziału Inferno. Fragment to dobry pokaz samej rozgrywki oraz właśnie dubbingu.

Recenzja Star Wars: Battlefront II

Electronic Arts Polska ostatnio bardzo chętnie serwuje graczom pełną, polską lokalizację. W tej sytuacji podczas opowieści słyszymy rodzime głosy, które zbierają wśród fanów mieszane opinie. Jak wypada dubbing w Star Wars: Battlefront II? Na moją ostateczną opinię musicie jeszcze zaczekać, ale możecie teraz przesłuchać próbki głosów.

Główną rolę w polskiej wersji językowej otrzymała Aleksandra Szwed, która wcieliła się w komandor Iden Versio. W jej formacji znajdują się Gideon Hask oraz Del Meeko, a w polskiej wersji językowej w tych rolach usłyszycie Michała Żebrowskiego oraz Anotoniego Pawlickiego.

Tagi: DICE dubbing electronic arts polska gameplay Star Wars: Battlefront II

Nie przegap