Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 20:30
Sony zapowiada wielką promocję na PlayStation Store i przecenia PlayStation 4 Slim oraz PlayStation VR
5150V

Sony zapowiada wielką promocję na PlayStation Store i przecenia PlayStation 4 Slim oraz PlayStation VR

W przyszłym tygodniu pojawi się kilka świetnych okazji dla sympatyków marki PlayStation. Na dobry początek amerykański oddział przedstawił ofertę na PlayStation 4 Slim i PlayStation VR. Możemy mieć nadzieję, że podobne ceny trafią również na Stary Kontynent.

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to największy dzień wyprzedaży w roku. Wydarzenie odbędzie się 24 listopada, ale już teraz część firm postanowiło przedstawić swoje oferty. Sony na dobry początek zaprasza na zakup sprzętów.

Sony przedłuża PlayStation Plus graczom dotkniętym ostatnimi klęskami żywiołowymi

Sony na dobry początek oferuje dla klientów z Ameryki PlayStation Slim 1TB za 199,99 dolarów (723 zł), PlayStation VR z Gran Turismo Sport za 299,99 dolarów (1085 zł), czy też PlayStation VR ze Skyrimem za 349,99 dolarów (1266 zł). Przezroczyste kontrolery DualShock 4 można nabyć za 39,99 dolarów (144 zł), a to podobno tylko początek przyjemności.

Wspominam o tym nie bez powodu, bo pewnie również w Polsce pojawią się liczne promocje na sprzęt (nie tylko od Japończyków), więc warto zaplanować zakupy i wstrzymać się do przyszłego tygodnia.

Gracze mogą jednocześnie liczyć na promocję na PlayStation Store. Sony zapowiedziało PlayStation Store Black Friday Sale, który rozpocznie się 17 listopada i pozwoli graczom zaoszczędzić sporo gotówki – nawet 40% ceny największych hitów. Oferta na początku będzie dostępna wyłącznie dla subskrybentów PlayStation Plus, ale od 21 listopada z przyjemności skorzystają wszyscy gracze.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/11/10/black-friday-2017-week-long-playstation-deals-revealed/

Tagi:

Nie przegap