Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 17:31
Call of Duty: WWII z ważną aktualizacją. Twórcy nie chcieli powrotu do II wojny światowej
5309V

Call of Duty: WWII z ważną aktualizacją. Twórcy nie chcieli powrotu do II wojny światowej

Sledgehammer Games nie może w spokoju świętować premiery Call of Duty: WWII, ponieważ gra wciąż potrzebuje kilku istotnych ulepszeń. Od premiery gracze narzekali na kilka elementów, ale studio już wydało pierwszą, ważną aktualizację.

Call of Duty: WWII trafiło do graczy w ubiegłym tygodniu i dokładnie tydzień trwało naprawienie serwerów. Autorom udało się okiełznać najważniejsze elementy gry i w konsekwencji sympatycy mogą pobrać pierwszą aktualizację.

Call of Duty z kolejnym problemem. Activision oskarżone za nielegalne wykorzystanie samochodów Humvee

Patch usprawnia i optymalizuje połączenie, usuwa problemy z rankingami, nieskończonym ekranem wczytywania, poprawia interfejs użytkownika, optymalizuje loadingi, zajmuje się rozgrywką na podzielonym ekranie, naprawia GameBattles, a nawet zajmuje się drobnymi poprawkami w mapach, trybach oraz broniach. Autorzy znaleźli również czas na usprawnienie trybu z biegającymi zombiakami.

Pliki 1.05 już wylądowały na serwerach PlayStation 4 i Xboksach One, a autorzy zapowiadają, że pierwsza łatka eliminuje większość niedogodności zgłaszanych przez fanów gry. To oczywiście nie koniec prac nad tytułem, ale możemy śmiało oczekiwać przyjemniejszej rozgrywki w zbliżający się weekend.

Co ciekawe, Sledgehammer Games zdradziło, że tak naprawdę nie chciało powrócić do czasów II wojny światowej. Autorzy po stworzeniu Call of Duty: Advanced Warfare chcieli rozpocząć przygotowanie Call of Duty: Advanced Warfare II, ale Activision miało inne plany.

Źródło: https://wccftech.com/call-of-duty-wwii-update-1-05/

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games

Nie przegap