Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 21:00
Little Nightmares zwiastun przedstawia kolejny rozdział DLC. Przygoda właśnie debiutuje
782V

Little Nightmares zwiastun przedstawia kolejny rozdział DLC. Przygoda właśnie debiutuje

Tarsier Studios nadal pracuje nad przerażającą opowieścią z Little Nightmares. Twórcy właśnie opublikowali drugi rozdział fabularnego rozszerzenia, więc z tej okazji możemy zapoznać się ze zwiastunem. Film przedstawi atrakcje i zapowiada kilka mocnych scen.

Little Nightmares to jedna z ciekawostek 2017 roku. Gra to mały indyczek, który jednak trafił do pudełek za sprawą Bandai Namco i potrafił mocno przestraszyć. Twórcom udało się wrzucić do tej przygody niepokojący klimat, który trzymał za gardło od pierwszych minut.

Pierwsze DLC do Little Nightmares na premierowym zwiastunie

Secrets of the Maw to fabularne rozszerzenie do Little Nightmares, które zostało podzielona na trzy części. Pierwsza przygoda trafiła do graczy w czerwcu, druga właśnie zadebiutowała, a ostatnią poznamy w lutym.

W najnowszej przygodzie znowu wcielimy się w „Uciekającego Chłopca”, który tym razem chce pomóc Nomesom. Te tajemnicze postacie mają wiele do zaoferowania i dzięki współpracy z bohaterem mogą rozwiązać wiele zagadek logicznych. W trakcie historii dowiemy się, skąd pochodzą zakapturzone „ludziki”, a nawet odkryjemy wiele ich sekretów. 

Nawet zwiastun w miły sposób zapowiada atrakcje, które na pewno powinny zainteresować fanów podstawki. Little Nightmares zadebiutowało w dobrej cenie, ale historię mogliśmy skończyć w zaledwie kilka godzin, więc sympatycy projektu Tarsier Studios powinni sięgnąć po zestaw DLC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares Tarsier Studios

Nie przegap