Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.11.2017 10:33
Destiny 2 wypięknieje na XOne X i PS4 Pro!
1246V

Destiny 2 wypięknieje na XOne X i PS4 Pro!

Wesja pecetowa Destiny 2 udała się Bungie wspaniale. Gracze cieszą się na mocnych komputerach ze znacznie lepszej grafiki, niż na PS4 i XOne, o czym pisaliśmy w jednym z poprzednich newsów. Okazuje się, że na szczęście na równie dobre traktowanie mogą liczyć posiadacze PS4 Pro i Xbox One X.

Już wiemy, czemu w wersjach recenzenckich Xbox One X do pudełek dołączano kopie Destiny 2. Bungie wreszcie potwierdziło, że Destiny 2 doczeka się znacząco wzbogaconej grafiki na PS4 Pro oraz Xbox One X.

Destiny 2. Duża poprawa grafiki na PC względem konsol

Wieści zostały przedstawione w nowej edycji wpisu "This Week at Bungie". Deweloperzy zapowiedzieli, że nadciągająca aktualizacja sprawi, że "decyzja o zainwestowaniu w nowe konsole będzie w pełni uzasadniona".

PlayStation 4 Pro i Xbox One X otrzymają wsparcie dla oświetlenia HDR. W przypadku PlayStation 4 Pro będziemy musieli zadowolić się dynamiczną rozdzielczością 4K. Wygląda na to, że Xbox One X zadziała natomiast w natywnej rozdzielczości 4K. Patch ma zostać opublikowany równolegle z dodatkiem Curse of Osiris, 5 grudnia.

Oczywiście można się zastanawiać, czemu Bungie nie pokusi się o wprowadzenie trybu 60 fps na mocniejszych konsolach? Prawdopodobnie ma to związek z faktem, że firma nie chce dawać przewagi w rozgrywkach sieciowych graczom dysponującym PS4 Pro/XOneX nad osobami ze starszym hardwarem.

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/46467

Tagi:

Nie przegap