Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 20:26
Star Wars: Battlefront II. Gameplay pozwala spojrzeć na nową misję z kampanii w wersji na PlayStation 4 Pro
1170V

Star Wars: Battlefront II. Gameplay pozwala spojrzeć na nową misję z kampanii w wersji na PlayStation 4 Pro

Już wkrótce wierni Fani Gwiezdnych Wojen zapoznają się z fabularną kampanią przygotowaną dla Star Wars: Battlefront II. Opowieść została stworzona przez Motive Studios, czyli specjalny zespół pod przewodnictwem Jade Raymond.

Jednym z największych problemów Star Wars: Battlefront z 2015 roku było dla wielu graczy brak fabularnej kampanii. Electronic Arts dostrzegło problem, więc zatrudniło do stworzenia historii Jade Raymond z kanadyjskim Motive Studios.

Recenzja Star Wars: Battlefront II

Twórcy na początku pomagali Visceral Games w stworzeniu tajnego projektu w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale sukces Star Wars: Battlefront sprawił, że zespół został oddelegowany do strzelanki DICE.

Dzisiaj możemy zerknąć na kolejny fragment rozgrywki, który pozwala spojrzeć na zróżnicowaną misję. Iden Versio ma okazję wskoczyć w Tie-Fightera, zniszczyć kilka statków, ale również bez problemu infiltruje jedną z maszyn.

Wygląda to naprawdę nieźle i miłośnicy uniwersum mogą zacierać rączki. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Electronic Arts Polska zdecydowało się na pełną lokalizację i w grze usłyszymy następujących aktorów:

  • Aleksandra Szwed jako Iden Versio
  • Michał Żebrowski jako Gideon Hask
  • Antoni Pawlicki jako Del Meeko
  • Mirosław Zbrojewicz jako Darth Vader
  • Anna Dereszowska jako Księżniczka Leia
  • Piotr Adamczyk jako Bossk

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE ea motive gameplay Star Wars: Battlefront II

Nie przegap