Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 17:04
Total War: Rome II Empire Divided nową kampanią. Znamy datę premiery i cenę
1088V

Total War: Rome II Empire Divided nową kampanią. Znamy datę premiery i cenę

Potwierdziły się ostatnie plotki. Creative Assembly postanowiło powrócić do świata Total War: Rome II i deweloperzy przygotowali fabularny dodatek. Nowa zawartość trafi do graczy jeszcze w tym miesiącu.

W lipcu informowałem naszych czytelników o nowych planach  Creative Assembly. Autorzy zamierzają nadal rozwijać serię Total War, ale jednocześnie oferować graczom dodatkowe historie w serii Total War Saga. Gracze mogą w tym wypadku liczyć na produkcje prezentujące wydarzenia trwające maksymalnie kilka miesięcy.

Total War Saga nową serią spin-offów. Twórcy pokażą mniejsze konflikty

Wiele na to wskazuje, że pierwszą produkcją z serii „Saga” jest właśnie Empire Divided. Deweloperzy zapowiadają wielką kampanię, którą można porównać do tej z podstawki, jednak do odpalenia nowej przygody niezbędne będzie posiadanie Total War: Rome II.

Gracze otrzymają dostęp do dziesięciu różnych frakcji, które będą prezentować pięć grup kulturowych. Autorzy przygotowali również „Heroiczne Frakcje” i w tym wypadku gracze mogą liczyć na dopracowane warunki zwycięstw, sławnych przywódców i stworzone od podstaw rzemiosło.

Akcja Empire Divided rozgrywa się w 270 roku naszej ery, gdy Cesarstwo Rzymskie stara się zwalczyć kolejne nieudolne rządy cesarzy oraz uzurpatorów. Twórcy przedstawią potężny kryzys, który chcą wykorzystać barbarzyńskie plemiona.

Dodatek zadebiutuje 30 listopada i gracze muszą przygotować około 70 zł. Jednocześnie w tym dniu trafi na serwery wielka, bezpłatna aktualizacja, która zajmie się znaczącym ulepszeniem i zbalansowaniem Total War: Rome II.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Creative Assembly dlc dodatek Sega Total War: Rome II

Nie przegap