Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 14:07
Star Wars: Battlefront II. Mnóstwo rozgrywki pozwala przyjrzeć się produkcji DICE
723V

Star Wars: Battlefront II. Mnóstwo rozgrywki pozwala przyjrzeć się produkcji DICE

DICE odkręciło kolejny kurek i zezwoliło jednocześnie na opublikowanie wielu materiałów ze Star Wars: Battlefront II. Gracze mogą zapoznać się z nowymi fragmentami produkcji i zadecydować, czy w przyszłym tygodniu warto zainwestować w grę.

Star Wars: Battlefront II to najnowsza gra DICE. Autorzy od kilkunastu miesięcy intensywnie pracują nad tytułem, który ma zaoferować znacznie większą zawartość względem produkcji z 2015 roku.

Recenzja Star Wars: Battlefront II

Wybrani dziennikarze zostali zaproszeni na kolejne testy gry i tym razem możemy zapoznać się z masą filmów z trybu sieciowego. Nowe mapy, tryby, prezentacja bohaterów... W sumie zobaczycie tutaj mnóstwo zawartości z ostatecznej wersji Star Wars: Battlefront II.

Możemy śmiało przypuszczać, że to ostatnia taka szansa na zobaczenie wielu materiałów ze Star Wars: Battlefront II, ponieważ premiera odbędzie się już 17 listopada (przyszły piątek), a niektórzy gracze rozpoczną zabawę już 3 dni wcześniej – Edycja Deluxe oferuje między innymi wcześniejszy dostęp. Jednocześnie już wkrótce tytuł pojawi się w EA Access oraz Origin Access, więc posiadacze Xboksów One i komputerów osobistych otrzymają mały wycinek produkcji do sprawdzenia.

Propozycja DICE prezentuje się naprawdę nieźle, ale w sumie już testy beta przygotowały zainteresowanych na piękną oprawę. Pod względem zawartości też raczej nikt nie będzie narzekał i jedyną niewiadomą w tym wypadku są skrzynki… Twórcy zapowiadają wielkie zmiany, mądrzejszy balans i brak systemu „pay-2-win”, jednak odnoszę wrażenie, że dopiero w przyszłym tygodniu będziemy mogli się przekonać, czy faktycznie gra została pozbawiona tej zarazy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE Electronic Arts gameplay Star Wars: Battlefront II

Nie przegap