Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 19:02
Assassin’s Creed: Origins oferuję walkę z Anubisem. Zwiastun i gameplay wielkiego pojedynku
1079V

Assassin’s Creed: Origins oferuję walkę z Anubisem. Zwiastun i gameplay z wielkiego pojedynku

Początek listopada to nie tylko premiera Xboksa One X, ale również debiut nowej aktualizacji do Assassin’s Creed: Origins. Ubisoft zadbał o nowy tryb, który mogą pobrać wszyscy gracze za darmo. Zobaczcie prezentację pojedynku z Anubisem.

Ubisoft ma wielkie plany na rozwój Assassin’s Creed: Origins. Twórcy w samym listopadzie zamierzają wrzucić do gry cztery paczki tematyczne zawierające nowe bronie, wierzchowce oraz kostiumy, a to oczywiście nie koniec przyjemności.

Assassin’s Creed: Origins wyprzedziło naukę. Gra posiada informacje o odkryciu w Piramidzie Cheopsa

Na 7 listopada zaplanowano debiut „Trials of the Gods”, czyli dodatku zawierającego zupełnie nowy tryb. Gracze za pomocą wariantu zabawy mogą mierzyć się z kolejnymi, potężnymi bossami i na dobry początek zainteresowani zawalczą z Anubisem.

Jest to oczywiście bóg z mitologii egipskiej, który jest łączony z mumifikacją i życiem pozagrobowym – zazwyczaj jest on prezentowany jako człowiek o głowie szakala lub w postaci czarnego zwierzęcia. Jak za chwilę zobaczycie, Ubisoft zdecydował się na ten pierwszy wariant.

Pojedynek nie należy do najłatwiejszych, więc przed rozpoczęciem rozgrywki warto przygotować na atrakcje swojego bohatera. Anubis nie tylko włada potężnymi czarami, ale również wykorzystuje do pomocy pomocników oraz psy.  

Za zwycięstwo gracze zgarną punkty doświadczenia oraz nowy przedmiot.

Tagi: Assassin’s Creed: Origins gameplay Ubisoft zwiastun

Nie przegap