Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 17:31
Mass Effect kończy 10 lat. Twórcy wspominają gry i zapowiadają atrakcje
1248V

Mass Effect kończy 10 lat. Jak wspominacie markę?

Seria Mass Effect została zepchana przez Electronic Arts na boczny tor, ale BioWare nie zamierza zmarnować okazji do świętowania. Twórcy właśnie opublikowali przyjemny materiał podsumowujący 10 lat uniwersum i zapowiadają liczne atrakcje.

7 listopad to szczególny dzień dla BioWare. To właśnie tę datę uważa się za święto serii Mass Effect i na dobry początek tegorocznych przyjemności, studio opublikowało materiał podsumowujący 10 lat uniwersum.

Mass Effect: Andromeda w EA Access i Origin Access. Wielka przygoda czeka na nowych odkrywców

To w sumie dość smutna sytuacja, bo autorzy zamiast zapowiadać fabularne dodatki, informować o nowych projektach, czy też świętować sukces Mass Effect: Andromeda, publikują materiał podsumowujący 10 lat marki.

Co dalej? W następnych dniach znani streamerzy będą grać w cztery produkcje z serii Mass Effect, w międzyczasie na serwerach sieciowych Andromedy pojawią się specjalne misje, jednak trudno tutaj szukać czegoś większego.

Jak wiadomo BioWare zostało odsunięte od Mass Effecta, a niemal wszyscy deweloperzy pracują teraz nad Anthem, czyli zupełnie nową marką, która ma trafić na rynek w przyszłym roku.

Fani w mediach społecznościowych są pewni jednego – to idealny moment na odświeżenie trylogii Mass Effect i wrzucenie jej na PlayStation 4 i Xboksa One, jednak trudno wierzyć w tak grube ogłoszenie. Choć może zostaniemy zaskoczeni? Aktualnie zapraszam Was na wspomniany materiał oraz do krótkich wspominek... 

Dla mnie Mass Effect to jedno z najważniejszych IP poprzedniej generacji. To właśnie dla tej serii z przyjemnością postawiłem w domu Xboksa 360 (w sumie dwukrotnie), by niemal zajechać świeżo kupioną konsolę. Przygody Sheparda łykałem niczym pelikan, w międzyczasie czytałem książki, a później znowu wracałem do gier. Ulubiona odsłona? Zdecydowanie dwójka.

Źródło: Twitter

Tagi:

Nie przegap