Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 15:59
Call of Duty: WWII z ukrytym killstreakiem. Twórcy walczą z opanowaniem serwerów
2823V

Call of Duty: WWII z ukrytym killstreakiem. Twórcy walczą z opanowaniem serwerów

Sledgehammer Games walczy z opanowaniem serwerów od premiery Call of Duty: WWII, ale twórcy są na dobrej drodze do wyeliminowania wszystkich niedogodności. Jednocześnie gracze odkryli ukryty killstreak, który pozwala aktywować w produkcji bombę atomową.

Call of Duty: WWII zadebiutowało w ubiegłym tygodniu, ale w zasadzie od premiery pojawiają się problemy. O lagach, czy też wyrzucaniu z serwerów wspominałem już w mojej recenzji, którą możecie przeczytać na portalu od wczoraj.

Call of Duty: WWII - recenzja gry

Sledgehammer Games dostrzega oczywiście problem i zamierza walczyć z wyeliminowaniem najmniejszych niedogodności. Nadal trwają drugie prace konserwacyjne, które mają zostać zakończone po godzinie 17:00 i podobno w końcu mamy otrzymać pozytywne informacje dotyczące rozgrywki.

Wielu graczy pomimo tych problemów czerpie przyjemność z gry i dzięki zabawie odkryto nowy killstreak – zawodnicy za zabicie 25 przeciwników pod rząd mogą odpalić „V2 Rocket”. Jest to typowa atomówka, którą widzieliśmy już w Call of Duty: Modern Warfare 2.

To ciekawostka dla najwierniejszych fanów, którzy potrafią dominować na serwerach. V2 Rocket podobno nie kończy meczu, a po prostu pozwala zdobyć zawodnikowi kilka dodatkowych punktów. Poniżej zobaczycie prezentację ukrytego killstreaka:

Źródło: https://www.vg247.com/2017/11/07/call-of-duty-ww2-hidden-killstreak-discovered/

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games

Nie przegap