Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 15:16
SteelSeries Arctis 3 Bluetooth idealnym sprzętem dla Nintendo Switch. Nowe słuchawki zainteresują wielu graczy
1282V

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth idealnym sprzętem dla Nintendo Switch

Firma SteelSeries właśnie zapowiedziała nowe słuchawki, które powinny zainteresować wielu konsolowców, ponieważ urządzenie posiada ciekawą funkcję. Sprzęt potrafi odbierać dźwięk z dwóch urządzeń jednocześnie.

SteelSeries przyzwyczaił graczy do przygotowywania ciekawych urządzeń, które powstają dzięki sugestiom społeczności. Właśnie takim urządzeniem są słuchawki SteelSeries Arctis 3 Bluetooth, które posiadają jedną szczególną funkcję.

SteelSeries przedstawia Apex M750. Nowego mechanika dla wymagających graczy

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth to jedyne słuchawki charakteryzujące się połączeniem Bluetooth, które pozwalają na jednoczesne połączenie dwóch sprzętów. W prostych słowach gracz może odbierać sygnał jednocześnie dzięki złączu jack 3.5mm oraz poprzez bezprzewodową technologię Bluetooth.

Propozycja powinna szczególnie zainteresować konsolowców, którzy dzięki urządzeniu będą mogli bez problemu korzystać z między innymi aplikacji Discord na smartfonie, a jednocześnie cieszyć się rozgrywką na PlayStation 4, Xboksie One, platformach VR, czy też oczywiście Nintendo Switch.

Sprzęt może wydawać się świetną alternatywą dla sympatyków platformy Nintendo, ponieważ klienci mogą w tym samym momencie korzystać z aplikacji chatu Nintendo Switch Online (poprzez Bluetooth) oraz z dźwięku z konsoli (poprzez jack 3.5mm). Arctis 3 Bluetooth to pierwsze słuchawki z taką kompatybilnością.

W tej sytuacji urządzenie pozwoli fanom przenośnego grania przykładowo cieszyć się nową przygodą Mario, a jednocześnie słuchać muzyki lub audiobooków ze smartfonu.

Tak o projekcie wypowiedział się manager działu Audio w SteelSeries, Brian Fallon:

„Po raz pierwszy użytkownicy mogą jednocześnie odbierać dźwięk z dwóch źródeł: przez przewód i Bluetooth. Wielu graczy podczas grania korzysta z czatu czy słucha muzyki. Arctis 3 Bluetooth to produkt specjalnie dla nich. Od teraz nie trzeba iść na kompromisy, korzystać z dwóch par słuchawek, czy przełączać źródło dźwięku. Jack 3.5mm do grania – Bluetooth do czegokolwiek zapragniesz.”

Kilka słów przedstawił również Eros Resmini, CMO Discord:

„Zauważyliśmy, że gracze prześcigają się w pomysłach, jak połączyć dźwięk z konsoli i czat Discord. SteelSeries ułatwiło cały ten proces poprzez nową technologię w słuchawkach Arctis 3 Bluetooth. Dzięki temu więcej graczy będzie mogło kontaktować się przez Discord ze swoimi znajomymi.”

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth posiadają kie przetworniki SteelSeries, skonstruowane pod kątem gier; dwukierunkowy, wysuwany mikrofon ClearCast; materiał AirWeave inspirowany odzieżą dla sportowców, oraz opaska jak z gogli narciarskich, które zapewniają komfortowe granie, nawet podczas wielogodzinnych sesji; wbudowany port dzielenia dźwięku; wymienny system kabli. Słuchawki trafią do sprzedaży w ostatnim tygodniu grudnia i kupimy je za 549 zł.

Tagi: informacja prasowa SteelSeries słuchawki

Nie przegap