Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 14:35
Xenoblade Chronicles 2 i Nintendo Direct. Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo
915V

Xenoblade Chronicles 2 i Nintendo Direct. Gameplay, prezentacja bohaterów i sporo szczegółów

Japońska korporacja zaprasza wszystkich czytelników PPE posiadających Nintendo Switch na kolejne wielkie wydarzenie. Za kilka minut rozpocznie się Nintendo Direct, który pozwoli nam zapoznać się z ostateczną wersją Xenoblade Chronicles 2.

Xenoblade Chronicles 2 to jedna z ostatnich wielkich produkcji zmierzających w 2018 roku na platformę Nintendo. Japończycy zdecydowali się przygotować kolejne wydarzenie, które przybliży zainteresowanym nową grę.

Xenoblade Chronicles 2. Nowy gameplay z targów Milan Games Week

Nintendo Direct został zaplanowany na 15:00 i podczas show możemy liczyć na sporo nowych fragmentów z Xenoblade Chronicles 2.

Będzie to bez wątpienia ostatnie i pewnie najważniejsze spojrzenie na tytuł Monolith Soft. Gra została zapowiedziana w dniu prezentacji Nintendo Switcha i chociaż wielu graczy nie wierzyło, że produkcja zadebiutuje w 2017 roku, to sympatycy wielkich, otwartych światów mogą szykować się na premierę. Xenoblade Chronicles 2 wskoczy na półki sklepowe już 1 grudnia.

W trakcie show powinniśmy zobaczyć mnóstwo rozgrywki, ale autorzy powinni przedstawić kolejne konkrety dotyczące historii, czy też przygotowanych systemów.

[Aktualizacja #1]

Gameplay z dzisiejszej prezentacji znajduje się poniżej: 

Tagi: Monolith Soft nintendo direct nintendo switch Xenoblade Chronicles 2

Nie przegap