Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.11.2017 13:02
Kontynuacja NieR. Square Enix już zaczyna pracę nad scenariuszem
956V

Kontynuacja NieR. Square Enix już zaczyna pracę nad scenariuszem

Już we wrześniu Yoko Taro mówił, że będzie się zajmować kilkoma projektami związanymi z NieR. Dziś doczekaliśmy się kontynuacji tego wątku.

Wygląda na to, że prace nad kontynuacją marki NieR postępują w niezłym tempie. Temat postanowił podjąć producent ze Square Enix Yosuke Saito, który powiedział, że deweloperzy przygotowują już fundamenty pod nową grę z serii NieR. Do zespołu zrekrutowano już wg Saito scenarzystę. Deweloper ma nadzieję, że gracze cierpliwie poczekają na nowy projekt.

Poradnik do Nier: Automata

Czy nad nowym NieR będzie pracować Yoko Taro? Yosuke Saito odpowiedział, że "o ile wie, to tak".

"Yoko często mówi, że zrobi wszystko, jeśli tylko dostanie za to pieniądze. Ale prawda jest taka, że jego nie rusza kasa. On robi tylko to, co naprawdę chce robić. Więc zrobię wszystko, by naprowadzić go na właściwe tory, tak by zrobił to, czego chcę (śmiech)" - powiedział Yosuke Saito.

Cóż, jeśli serią NieR ma dalej istnieć, to nie wyobrażam sobie by odbywało się to bez Yoko Taro. NieR: Automata wyszło mu fenomenalnie, więc - jeśli Taro zostanie przy tej marce - można mieć wielkie nadzieje na kolejną znakomitą grę z rzeczonego uniwersum.

Poniżej przypomnienie świetnych ocen, które zgarnęło NieR: Automata.

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/11/07/square-enix-something-cooking-new-nier-development

Tagi:

Nie przegap