Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 18:16
Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds. Gameplay przedstawia zimową przygodę Aloy!
1454V

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds. Gameplay przedstawia zimową przygodę Aloy!

Guerrilla Games opublikowało długi fragment rozgrywki z nowej opowieści Aloy. Bohaterka biega po zamarzniętej krainie, gdzie musi mierzyć się z nowymi zagrożeniami. Holendrzy ponownie bardzo pozytywnie zaskakują. 

Horizon: Zero Dawn to najnowsza marka Guerrilla Games. Twórcy zdecydowali się stworzyć fabularne rozszerzenie, które pozwoli graczom odwiedzić zupełnie nowy teren. Aloy trafi tym razem do zimowej krainy.

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds na nowym materiale. Piękne tereny i plemię Banuków

Aloy po pojawieniu się na nowym terenie  musi pomóc plemieniu Banuk – na dobry początek okazuje się, że dwóch myśliwych zaginęło, więc bohaterka bierze sprawy w swoje ręce i wyrusza na ratunek. To właśnie już na początku przygody poznamy zupełnie nową i wyjątkowo niebezpieczną maszynę.

Gameplay pozwala także spojrzeć na odświeżone warunki pogodowe, które w istotny sposób wpłyną na rozgrywkę i protagonistkę Horizon: Zero Dawn. Gracze zmierzą się nie tylko z mechanicznymi bestiami, ale również z wyjątkowo paskudną pogodą.

Twórcy przygotowali również nowe zdolności, których to Aloy nauczy się podczas całej przygody. Studio zapowiada „satysfakcjonujące odkrywanie i odblokowywanie” zdolności, które mają w ciekawy sposób rozbudować nasze doświadczenie z grą.

Jest to pierwsza tak długa prezentacja przed wielką premierą. Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds trafi do graczy już 7 listopada.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Guerrilla Games horizon: zero dawn the frozen wilds playstation 4 sony