Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 18:25
BlizzCon 2017. Oglądajcie z nami ceremonię otwarcia
958V

BlizzCon 2017. Oglądajcie z nami ceremonię otwarcia

Zmagania profesjonalnych graczy na BlizzConie trwają od kilku dobrych dni, ale tak naprawdę dopiero dzisiaj odbędzie się ceremonia otwarcia. Blizzard zaprasza na swoje wielkie wydarzenie, więc siadajcie wygodnie i oglądajcie wielkie show.

BlizzCon to coroczne święto firmy Blizzard oraz fanów gier przygotowywanych przez „Zamieć”. Na imprezie zawsze nie brakuje czołowych deweloperów, profesjonalnych graczy oraz wielkich zapowiedzi.

Overwatch z fantastycznym wynikiem. Blizzard nie zamierza zwalniać tempa

Na godzinę 19:00 została zaplanowana ceremonia otwarcia tegorocznego BlizzConu, jednak już o godzinie 18:30 wystartuje typowy pre-show. A czego możemy się spodziewać po wydarzeniu? Na pewno nie zabraknie szczegółów Overwatch League, powinniśmy poznać konkrety nowego dodatku do World of Warcraft, przyszłości StarCrafta 2, czy też informacji dotyczących Hearthstone.

Wielu graczy ma nadzieję, że firma zapowie na imprezie przynajmniej jedną, wielką grę. To już czas na Warcraft 4? Dałbym się pokroić za tę zapowiedź, jednak nie możemy jednocześnie zapomnieć o licznych plotkach dotyczących wskrzeszenia starszych tytułów – o Diablo II HD i Warcraft III HD słyszeliśmy w ostatnich miesiącach często.

Mimo wszystko muszę uspokoić fanów Diablo – przed BlizzConem otrzymaliśmy smutną wiadomość dotyczącą rozwoju marki: chociaż Blizzard planuje tworzenie nowych gier w tym świecie, to jednak aktualnie firma nie ma nic do ogłoszenia w sprawie potencjalnego Diablo 4.

Tagi: Blizzard blizzcone live-stream stream

Nie przegap