Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 21:00
Razer Naga Trinity i Razer Tartarus V2 zapowiedziane. Firma serwuje nowe gadżety dla wymagających graczy
920V

Razer Naga Trinity i Razer Tartarus V2 zapowiedziane. Firma serwuje nowe gadżety dla wymagających graczy

Firma Razer zapowiedziała dzisiaj zupełnie nowe urządzenia, które powinny zainteresować sympatyków gier MOBA oraz MMO. Razer Naga Trinity i Razer Tartarus V2 zostały przygotowane dla między innymi World of Warcraft oraz Heroes of the Storm.

Sympatycy między innymi World of Warcraft, czy też League of Legends powinni zainteresować się nową propozycją firmy Razer. Klienci mogą nabyć sprzęt umożliwiający wielką personalizację pod między innymi tytuły z gatunków Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) oraz Massive Multiplayer Online (MMO).

Razer Phone oficjalnie. Data premiery, cena, specyfikacja, gry, bateria, benchmark

Na dobry początek warto poznać Razer Naga Trinity. Jest to już dziewiąte edycja znanej myszki, która jednak tym razem posiada sporą innowację – trzy wymienne, boczne panele, które pozwalają dostosować urządzenie do własnych potrzeb. Gracze mogą skorzystać z:

  • 12-przyciskowego panelu obsługiwanego kciukiem zaprojektowanego dla gier MMO takich, jak „World of Warcraft”
  • 7-przyciskowego kołowego panelu, znanego z Razer Naga Hex V2, obsługiwanego kciukiem i dostosowanego do tytułów MOBA i hack-and-slash takich, jak „Heroes of the Storm” czy „Diablo III”.
  • Panel z dwoma głównymi przyciskami myszy w nowym układzie, idealny do używania na co dzień

Urządzenie zostało wyposażone w optyczny sensor 5G, który oferuje prawdziwe 16000 DPI z 450 IPS dla szybszych i dokładniejszych ruchów myszki. Drugą propozycją przygotowaną przez inżynierów z Razera jest Razer Tartarus V2, czyli e ergonomiczna klawiatura gamingowa. Sprzęt posiada 33 w pełni programowalne klawisze (siedem więcej od swojego poprzednika) i została wyposażona w technologię Razer Mecha-Membrane sprawiającą, że klawisze łatwo wcisnąć, jednak przy zachowaniu wyraźnie słyszalnego kliknięcia w momencie aktywacji. Twórcy przygotowali dodatkowo specjalny panel do obsługi kciukiem z ośmioma przyciskami kierunkowymi i trójkierunkowemu kółku przewijania. Zainteresowani skorzystają dodatkowo z trybu Razer Hypershift, który otwiera drugi zestaw poleceń do macro.

Tak o urządzeniach wypowiedział się Min-Liang Tan, współzałożyciel i prezes Razer:

„Personalizacja jest tym, co wyróżnia nasze peryferia od konkurencji. Ta myszka i klawiatura dostosowują się do ciebie: twoich gier i twojego stylu grania. Od World of Warcraft do Heroes of the Storm, te peryferia przekazują kontrolę w twoje ręce w taki sposób, jaki tylko chcesz.”

Razer Naga Trinity i Razer Tartarus V2 obsługują także podświetlenie Razer Chroma z wyborem aż do 16,8 milionów kolorów. Myszka i klawiatura są dostępne w RazerStore.com.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: klawiatura myszka pc Razer razer naga trinity razer tartarus v2

Nie przegap