Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 20:30
Xbox One X na pierwszej reklamie. Microsoft zachęca do rozgrywki ze znajomymi
810V

Xbox One X na pierwszej reklamie. Microsoft zachęca do rozgrywki ze znajomymi

Na siedem dni przed światową premierą, Microsoft opublikował pierwszy spot, który w ciekawy sposób przedstawia Xboksa One X. Konsola jest w tym wypadku wyłącznie dodatkiem do świetnej zabawy ze znajomymi w Forza Motorsport 7.

To była tylko kwestia czasu. Microsoft świętuje pozytywne recenzje Xboksa One X i firma zaprezentowała pierwszy spot, w którym oczywiście nie brakuje konsoli Amerykanów. Sprzęt nie jest jednak głównym punktem reklamy, a raczej jej przyjemnym dodatkiem.

Xbox One X – recenzja sprzętu

Korporacja z Redmond przygotowała przemyślaną reklamę. Trójka znajomych, dobre wyścigi i Xbox Live? To dla wielu graczy przepis na dobrze spędzony wieczór. Odnoszę wrażenie, że materiał nawiązuje do kampanii marketingowej zapoczątkowanej przez Microsoft w okolicach premiery pierwszego Xboksa One.

Zapewne w przeciągu następnych kilku dni będziemy mogli kilkukrotnie zobaczyć podobne filmy, których to zadaniem będzie przekonanie niezdecydowanych do Xboksa One X. To oczywiście tylko i wyłącznie jeden z elementów przemyślanego marketingu.

Odnoszę jednak wrażenie, że gracze, którzy mają zainteresować się Xboksem One X, zrobią to i bez takich filmów. Konsola jest przeznaczona do wymagających fanów elektronicznej rozgrywki, a takie grono odbiorców jest raczej pewne  swojego wyboru i sięga po sprzęt, który może im zapewnić odpowiednią jakość zabawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft reklama Xbox One X

Nie przegap