Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 15:50
PlayStation 4 Pro zostanie wkrótce przecenione? Sony zapowiada akcję #WybieramPS4Pro
5892V

PlayStation 4 Pro zostanie wkrótce przecenione? Sony zapowiada akcję #WybieramPS4Pro

Niedawno informowałem naszych czytelników o zapowiedzi białej wersji PlayStation 4 Pro, która zadebiutuje na rynku w nieprzypadkowym terminie, a teraz Sony zapowiedziało nową akcję. Korporacja chce zachęcić klientów do mocniejszego PlayStation 4.

Na 7 listopada zaplanowano premierę Xboksa One X, więc oczy graczy z całego świata będą skierowane właśnie w stronę tej konsoli. Sony nie zamierza jednak przyglądać się sytuacji i korporacja właśnie zapowiedziała nową akcję.

PlayStation 4 Pro w białej wersji ma walczyć o zainteresowanie z Xbox One X

W dniach 6-19 listopada zostaniemy zasypani ciekawymi ofertami na PlayStation 4 Pro? Wiele na to wskazuje, ponieważ polski oddział PlayStation zapowiada akcję następującymi słowami:

„Wybierasz PS4 Pro? Od 6 do 19 listopada będzie ku temu mnóstwo okazji! Śledźcie nasze fanpage! Będzie się działo!

Data jest oczywiście nieprzypadkowa i zamysł akcji łatwy do przewidzenia. Sony chce przekonać graczy do swojej wersji mocniejszej konsoli, więc możemy liczyć na dobrą cenę sprzętu i może nawet specjalne zestawy.

Aktualnie PlayStation 4 Pro można nabyć za około 1599 zł lub za 1689 zł z Gran Turismo Sport, więc może oferta za 1399 zł w zestawie z przynajmniej jednym tytułem?

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 4 pro promocja Sony xbox one x

Nie przegap