Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 14:05
Xenoblade Chronicles 2 otrzyma własny Nintendo Direct. Japończycy zapraszają na show
649V

Xenoblade Chronicles 2 otrzyma własny Nintendo Direct. Japończycy zapraszają na show

Wszystkie księżyce zdobyte? To szykujcie się na kolejną przygodę. Nintendo właśnie potwierdziło datę kolejnego Nintendo Directa, który w całości zostanie poświęcony Xenoblade Chronicles 2. Już w przyszłym tygodniu otrzymamy tonę informacji o oczekiwanej produkcji.

Xenoblade Chronicles 2 to ostatnia z wielkich, ekskluzywnych produkcji zmierzających w tym roku na Nintendo Switcha. Japończycy zadbali o świetny zestaw gier, a 1 grudnia zadebiutuje wyczekiwany RPG od Monolith Soft.

Xenoblade Chronicles 2. Nowy gameplay z targów Milan Games Week

7 listopada 2017 roku o godzinie 15:00 będziemy świadkami ciekawego wydarzenia. Nintendo właśnie na tę datę zapowiedziało Nintendo Direct, który pozwoli nam dogłębnie zapoznać się z Xenoblade Chronicles 2.

Będzie to prawdopodobnie ostatnia okazja do zobaczenia kilku ciekawych filmów przedstawiających grę japońskiego Monolith Soft. Odnoszę jednak wrażenie, że akurat Xenoblade Chronicles 2 podobnie jak wcześniej Super Mario Odyssey i The Legend of Zelda: Breath of the Wild można brać w ciemno.

Mimo wszystko warto zaplanować sobie dzień i we wtorek wpaść na PPE. Na portalu znajdziecie oczywiście bezpośredni odnośnik do materiału, a w miarę możliwości postaram się również podsumować wydarzenie i przedstawić najważniejsze ciekawostki.

Jedno jest pewne – Nintendo Switch w tym roku nie powiedział ostatniego słowa.

Źródło: Twitter

Tagi: Monolith Soft nintendo direct nintendo switch Xenoblade Chronicles 2

Nie przegap