SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.11.2017 12:31
Monopoly. Loadingi trwają 13 minut po instalacji na Switch. Rozwiązanie Ubisoftu
1030V

Monopoly. Loadingi trwają 13 minut po instalacji na Switch. Rozwiązanie Ubisoftu

Monopoly trafiło na eShop dla Switch już wczoraj. Niestety gracze, którzy pobrali już pliki z grą narzekają na koszmarnie długie loadingi.

Gracze, którzy pobrali już Monopoly na Switch z patchem Day One zaliczyli niezłego zonka, kiedy okazało się, jak długie są loadingi w tej grze. Redakcja Kotaku naliczyła, że by przejść do rozgrywki trzeba odczekać prawie 14 minut od włączenia produkcji. Takiego czekania nie było nawet na "kaseciakach" w C64 i ZX-Spectrum.

Na szczęście to tylko usterka, a nie cecha Monopoly. Deweloperzy coś pokiełbasili. Przez błąd zawarty w kodzie gry dochodzi do strasznie długich loadingów zaraz po instalacji. Wystarczy zresetować konsolę, by sytuacja wróciła do normy, czyli do loadingów zajmujących kilkadziesiąt sekund.

Obecnie Ubisoft pracuje nad rozwiązaniem problemu.

"Zdajemy sobie sprawę z problemu z loadingami w Monopoly dla Nintendo Switch. Nasz zespół pracuje nad patchem, który wyeliminuje ten błąd. W międzyczasie prosimy graczy o zresetowanie Switcha przed rozpoczęciem zabawy".

Niestety powyższa rada Ubisoftu nie działa od razu u wszystkich posiadaczy Switch. Użytkownik, który nagrał filmik poniżej twierdzi, że dopiero za 5 zresetowaniem sprzętu loadingi wróciły do normy.


Tagi: humor loadingi monopoly Nintendo Switch switch