Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 20:21
Gwiezdne Wojny z planem na kolejne 10 lat. Lucasfilm szykuje kolejne filmy
3457V

Gwiezdne Wojny z planem na kolejne 10 lat. Lucasfilm szykuje kolejne filmy

Po wielu latach wyczekiwania Gwiezdne Wojny wróciły do kin i możecie mieć pewność, że przez najbliższą dekadę nie będziecie się nudzić. Lucasfilm ma wielkie plany na rozwój uniwersum.

W grudniu będziemy świadkami premiery Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, ale sympatycy uniwersum mogą ze spokojem wyczekiwać informacji o kolejnych produkcjach, ponieważ Lucasfilm ma wielkie plany na rozwój całej serii.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi z bardzo klimatycznym zwiastunem. Niektóre kina rezygnują z seansów

W sprawie przyszłych filmów wypowiedziała się Kathleen Kennedy, która zdradziła, że jej firma mierzy nawet w dekadę z Gwiezdnymi Wojnami:

„Zaczęliśmy już dyskusje nad kolejnymi 10 latami Gwiezdnych Wojen. Przyglądamy się narracji i tego w jakim kierunku chcemy zmierzać. Mam tutaj na myśli wydarzenia po Star Wars: Episode IX z nowymi bohaterami – Rey, Poe, Finn, BB-8 – ale także pracujemy z ludźmi, którzy są zainteresowani wejściem w świat Gwiezdnych Wojen i zabraniem nas do miejsc, w których jeszcze nie byliśmy. To równie ekscytujące, ponieważ  galaktyka sięga daleko, daleko. Możliwości są nieograniczone.”

W sumie nie powinno to nikogo specjalnie dziwić, ponieważ nowe filmy cieszą się fantastyczną popularnością. Fani chętnie zmierzają do kin, kupują gadżety, biznes przynosi ogromny zyski i szefowa Lucasfilm ma w tym miejscu rację: możliwości są nieograniczone.

Trudno tak naprawdę przewidzieć, jaki film będzie na nas czekał w grudniu 2027 roku, ale jeśli jesteście fanami świata Gwiezdnych Wojen, to możecie szykować sporo popcornu. Lucasfilm i Disney nie wypuszczą kury znoszącej złote jaja i możemy jedynie wierzyć, że korporacje nie przekroczą magicznej granicy i ich opowieści będą wciąż trzymały odpowiedni poziom.

Źródło: http://www.syfy.com/syfywire/dont-worry-there-are-more-star-wars-movies-planned-after-episode-ix

Tagi: Gwiezdne Wojny lucasfilm star wars

Nie przegap