Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 19:30
Xbox Quests to nowy projekt Microsoftu. Firma nagrodzi graczy telewizorami Samsunga
1320V

Xbox Quests to nowy projekt Microsoftu. Firma nagrodzi graczy telewizorami Samsunga

Amerykańska korporacja wpadła na ciekawy pomysł. Wybrani gracze mogą brać udział w specjalnych zadaniach, ukończenie których będzie skutkować sporymi nagrodami. Najwięksi szczęśliwcy zgarną nawet telewizory Samsunga.  

Microsoft przyzwyczaił graczy do przygotowywania ciekawych promocji i najnowsza propozycja może zainteresować niektórych klientów. Aktualnie Xbox Quests jest dostępny wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych… Choć już pojawiają się sygnały, według których „misje” wkrótce trafią do innych krajów.

Super Lucky's Tale na kolorowym zwiastunie. Nowy bohater wkracza do akcji

Xbox Quests to ciekawa propozycja dla subskrybentów Xbox Live Gold. Gracze w każdym miesiącu otrzymają możliwość wypełnienia trzech, prostych zadań, za które mogą zostać nagrodzeni nawet 55-calowymi telewizorami 4K Samsunga.

Należy tutaj zwrócić uwagę, że tak naprawdę niektórzy klienci mogą nieświadomie dołączyć do zabawy, bo Microsoft nie wymaga jakiejkolwiek rejestracji – po prostu posiadacie „Golda”, więc znajdujecie się w programie i możecie zgarnąć nagrodę.

Oczywiście potrzeba tutaj jeszcze sporo szczęścia, bo Microsoft w każdym miesiącu przeznaczy jedną nagrodę, a możemy śmiało przypuszczać, że chętnych nie będzie brakować.

W listopadzie gracze muszą wypełnić następujące zadania:

  • Logować się do aplikacji Mixer na Xboksie One przez 5 kolejnych dni
  • Zebrać 400 punktów Gamescore
  • Pobrać dwóch gier z Games with Gold

Źródło: https://news.xbox.com/2017/11/01/xbox-quests-november-2017/

Tagi:

Nie przegap