Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 16:11
DOOM VFR wygląda dość biednie. Gameplay nie powala
1403V

Doom VFR wygląda dość biednie. Gameplay pokazuje nową wersję shootera

Jeszcze w tym roku sympatycy wirtualnej rzeczywistości otrzymają dostęp do Doom VFR. Strzelanka nie wygląda specjalnie okazale, ale i tak pewnie wielu graczy skusi się na taką propozycję.

Długo czekaliśmy na konkretną prezentację Doom VFR i przedstawiony materiał nie powala. Trudno w tym wypadku mówić o oprawie, którą znamy z między innymi PlayStation 4, Xboksa One i komputerów osobistych.

Ace Combat 7 chwali się zawartością dla PlayStation VR. Twórcy pokazują czystą rozgrywkę

Najnowsze wydanie popularnego Dooma zaprowadzi graczy na placówkę marsjańską UAC, ale tym razem gracze wcielą się w nietypową postać. Mężczyzna nie zdołał uniknąć śmierci z rąk demonów, lecz jego świadomość została przeniesiona do systemu, dzięki któremu może on teraz sterować specjalnymi mechami.

Nasze zadanie w tym wypadku jest bardzo proste – szybka i skuteczna eksterminacja wszystkich biegających przeciwników. Tytuł jednak wygląda dość… Biednie. Nawet nie mam zamiaru wspominać o grafice, bo ta jak wiadomo wygląda dość standardowo jeśli mówimy o tytule AAA przeznaczony dla VR, jednak niedopracowane bronie prezentują się dość komicznie.

Autorzy zdecydowali się w tym wypadku na poruszanie się po mapie dzięki skokom i choć nie jest to najgorsza decyzja, to film pokazuje, że nadal pojawiają się problemy z przemieszczaniem się po lokacjach. Premiera Doom VFR odbędzie się w grudniu, więc możemy mieć nadzieję, że deweloperzy ostatnie dni spędzą na ostrym doszlifowaniu projektu.

Tagi: Bethesda doom vfr gameplay id Software

Nie przegap