Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 19:00
Xbox One X za 1869 zł. Świetna oferta dla wybranych graczy
5285V

Xbox One X za 1869 zł. Świetna oferta dla wybranych graczy

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera oczekiwanego Xboksa One X. Niektórzy gracze z naszego kraju mogą skorzystać z ciekawej oferty przygotowanej przez sieć sklepów MediaMarkt.

Xbox One X można aktualnie nabyć za około 2199 zł. Jest to całkiem przystępna cena za sprzęt o takiej specyfikacji, ale obniżenie tej ceny o 15% może zainteresować wielu graczy. Niestety, nie wszyscy mogą skorzystać z tej oferty.

Xbox One X uboxing. Sprawdzamy zawartość wersji dla prasy

MediaMarkt od pewnego czasu zachęca klientów do kupowania w swoim sklepie specjalnym programem „Premium”. Członkowie usługi korzystają z między innymi dodatkowych zniżek i dzisiaj na skrzynki e-mailowe szczęśliwców wpadł specjalny kod.

Wykorzystując „prezent” od sklepu możecie obniżyć cenę z 2199 zł do 1869,15 zł! W tej sytuacji zaoszczędzicie 329,85 zł, czyli pokaźną sumkę, która możecie przeznaczyć na przykładowo… Przynajmniej jedną nową produkcję.

Nie jest to propozycja dla każdego – trzeba mieć szczęście i zgarnąć kod – ale właśnie z tego powodu warto dobrze przejrzeć skrzynki e-mailowe. Nawet jeśli Wy nie zamierzacie kupić Xboksa One X, to może warto uratować znajomego? Na pewno zaprosi na premierowe granie i zaoferuje dobre trunki.

Xbox One X promocja

Źródło: OnlineCenter.pl

Tagi: media markt promocja xbox one x

Nie przegap