Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 18:30
Assassin’s Creed: Origins otrzyma w listopadzie sporo nowej zawartości. Twórcy zadbali o wsparcie Xbox One X
1293V

Assassin’s Creed: Origins otrzyma w listopadzie sporo nowej zawartości. Twórcy zadbali o wsparcie Xbox One X

Ubisoft potwierdził pozytywne informacje dotyczące Assassin’s Creed: Origins. Firma zaplanowała sporo atrakcji dla sympatyków Egiptu i wszystkie pliki trafią do zainteresowanych w przeciągu następnych 30 dni.

Na 7 listopada zaplanowano wielką aktualizację Assassin’s Creed: Origins. W tym dniu pobierzemy ulepszenia dla Xboksa One X – gracze mogą oczekiwać między innymi poprawionej grafiki, lepszej stabilności, czy też wsparcia HDR.

Assassin’s Creed: Origins. Wideorecenzja

Deweloperzy zadbali również o Trials of the Gods, czyli darmowe rozszerzenie, które pozwoli graczom walczyć z egipskimi bogami. Pierwszym przeciwnikiem graczy będzie Anubis i walki rozpoczniemy od 7 listopada.

Assassin’s Creed: Origins otrzyma również zestaw czterech pakietów tematycznych zwierających nowe bronie, wierzchowce oraz kostiumy:

  • Roman Centurion Pack - 7.11.2017
  • Nightmare pack - 14.11.2017
  • Horus Pack - 21.11.2017
  • First Civilization Pack - 28.11.2017

Wszystkie pakiety kupimy za walutę dostępną w grze, jednak poszczególne przedmioty można znaleźć również w skrzyniach rozrzuconych po całym Egipcie. Warto przypomnieć, że debiut dwóch dużych DLC zaplanowano na przyszły rok:

  • Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones to pierwsze rozszerzenie do produkcji Ubisoftu. Akcja fabularnej przygody rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z podstawki, a gracze mają okazję trafić do nowego regionu, który jest okupywany przez rzymskie wojska. W tej przygodzie Bayek oraz nowi Asasyni stawiają czoła Rzymianom. Przewidywana premiera w styczniu 2018 roku.
  • Assassin’s Creed: Origins The Curse of the Pharaohs to drugi dodatek stworzony przez Ubisoft dla przygody w Egipcie. Twórcy postawili tym razem na egipską mitologię i pozwolą graczom zmierzyć się z nieumarłymi faraonami i najróżniejszymi potworami. Główny bohater trafi do zupełnie nowego, mistycznego świata, gdzie odkryje źródło klątwy, dzięki której te istoty powróciły do życia. Przewidywana premiera w marcu 2018 roku.

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-origins-november-xb1x/

Tagi: Assassin's Creed Assassin’s Creed: Origins Ubisoft

Nie przegap