Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.11.2017 11:54
EA przymierza się do uruchomienia EA Access na PS4! Jutro zaczynamy granie w Need for Speed: Payback
4740V

EA przymierza się do uruchomienia EA Access na PS4! Jutro zaczynamy granie w Need for Speed: Payback

EA już w połowie października zapowiadało, że Need for Speed: Payback trafi do usługi EA Access. Wreszcie poznaliśmy szczegóły na temat tej wersji "Trial". Przy okazji firma daje nadzieję na skorzystanie z rzeczonej oferty również na PS4.

Andrew Wilson z EA powiedział w trakcie spotkania z inwestorami, że myśli o rozszerzeniu usługi EA Access/Origin "o więcej platform". Czyżby zatem Sony spojrzało w końcu przychylniej na ofertę EA? Na to wygląda. CFO firmy, Blake Jorgensen, również powiedział w trakcie wystąpienia, że "najprawdopodobniej zobaczymy usługę na innych platformach".

Recenzja Need for Speed Payback

W Need for Speed: Payback bawić będzie się można już jutro (2 listopada), dzięki EA Access (na Xbox One) i Origin Access (w przypadku posiadaczy PC). Informację przekazali deweloperzy w nowym wpisie na blogu. Dzięki temu dowiedzieliśmy się również, że w Need for Speed: Payback będzie można spędzić 10 godzin. Zaliczymy w tym czasie maksymalnie dwa rozdziały z trybu Story oraz misję Highway Heist. Przetestujemy też multiplayer w trybie Speedlist.

Po zakończeniu 10 godzin gracze otrzymają upust 10% na ewentualny zakup Need for Speed: Payback. Postępy wypracowane w wersji Trial przejdą do pełnej wersji gry.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ea-access-other-platforms/

Tagi: ea ea access ea origins Need for Speed Payback ps4