Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.11.2017 11:16
Battlefield 1. EA już zapowiada kolejną część Battlefield. Nivelle Nights za darmo dla wszystkich
1790V

Battlefield 1. EA już zapowiada kolejną część Battlefield. Nivelle Nights za darmo dla wszystkich

W czerwcu EA udostępniło mapę Nivelle Nights ("Ofensywa Nivelle'a") w Battlefield 1. Arena potyczek dostępna była jednak tylko dla osób, które zdecydowały się na zakup Przepustki Premium. Na szczęście wydawca zmienił zdanie i poszedł na rękę fanom.

EA postanowiło, że mimo wszystko udostępni gratisowo mapę Nivelle Nights, tak by nie dzielić bazy graczy bawiących się w Battlefield 1. DICE ogłosiło na oficjalnej stronie , że arena trafi do wszystkich posiadaczy Battlefield 1 już w pierwszych dniach listopada, dzięki czemu dołączymy do szeregów niemieckiej lub francuskiej armii na błotnistych polach bitew pod Malmaison i Soupir. Wcześniej rzeczona lokacja była dostępna tylko dla osób z wykupionym Premium Passem oraz dla właścicieli rozszerzenia "Nie przejdą".

Need for Speed Payback. Premierowy zwiastun skupia się na fabule

To nie koniec ogłoszeń ze strony DICE. Deweloperzy obwieścili, że w pierwszej połowie listopada zagramy w "Burzę na wschodzie", czyli pierwszą Kampanię Operacji. Kampanie Operacji mają łączyć w sobie kilka Operacji i dorzucać wyjątkowe nagrody. Nowa kampania połączy dwie Operacje z dodatku Battlefield 1 W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”. „Burza na wschodzie” będzie dostępna dla posiadaczy Przepustki Premium Battlefield 1 (lub kupionego oddzielnie dodatku Battlefield 1 W imię cara).

Przy okazji warto wspomnieć, że EA już przymierza się do wydania nowej odsłony Battlefield. Kolejna gra z tej marki ma trafić na rynek do końca marca 2019 roku (czyli w trakcie przyszłego roku fiskalnego). Nowy Battlefield będzie wg Andrew Wilsona z EA "niezwykle wciągający i zachwycający wizualnie".

Poniżej przypomnienie zwiastuna reklamującego mapę Nivelle Nights.

Tagi:

Nie przegap