Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.11.2017 09:58
Listopadowa oferta PS Plus rozczarowaniem? Przeciek może zdradzać darmowe gry dla PS4
8048V

Listopadowa oferta PS Plus rozczarowaniem? Przeciek może zdradzać darmowe gry dla PS4

Ostatnia oferta PlayStation Plus była wyjątkowo mocna. Można powiedzieć, że Sony zależało na tym, by uzasadnić wzrost cen abonamentu Plus i firmie udało się to zrobić. Jak będzie w listopadzie?

Sony prawdopodobnie ujawni oficjalnie ofertę gratisowych gier dostępnych w abonamencie PlayStation Plus już jutro. Dzisiaj pozostaje nam czytanie wyłącznie o przeciekach na ten temat. Nasi sąsiedzi zza Odry twierdzą, że przez chwilę na oficjalnej stronie niemieckiego PlayStation obsługa zdradzała gry, które trafią do plusowej oferty w listopadzie. W witrynie miał się rzekomo pojawić następujący wpis (zrzut ekranu znajdziecie w naszej galerii):

Oferta PlayStation Plus na listopad 2017

"Od 7 listopada będziesz mógł pograć w Worms: Battlegrounds, Bound oraz bonusowo w That's You".

Jeśli chodzi o Bound to mówimy tu o udanej grze z artystycznym zacięciem od polskiego studia Plastic, które pierwsze szlify zbierało na komputerowej demo-scenie. Tytuł jest kompatybilny z trybem 4K na PS4 Pro i PS VR. Worms: Battlegrounds to natomiast raczej przeciętny występ pociesznych robali od Team17, z 2014 roku.

Taka oferta wypadałaby raczej słabo po uderzeniu z dużego kalibru w postaci Metal Gear Solid V. Do końca tygodnia powinno się wszystko wyjaśnić - czekamy teraz na oficjalne wieści od Sony.


Źródło: http://gearnuke.com/playstation-plus-november-2017-games-leaked/

Tagi: bound oferta PLUS polska ps plus ps4

Nie przegap