Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 16:57
Xbox One S z Assassin’s Creed: Origins i Call of Duty: WWII za 1011 zł
1657V

Xbox One S z Assassin’s Creed: Origins i Call of Duty: WWII za 1011 zł

Kolejna bombowa oferta zawitała do sklepów. Gracze mogą nabyć wychudzonego Xboksa One S z dwoma wielkimi grami za odrobinę ponad 1000 zł. Zestaw powinien zainteresować wielu graczy, którzy czekali na gorące oferty.

Na 7 listopada zaplanowano premierę Xboksa One X. Microsoft przygotował „najpotężniejszą konsolę w historii”, ale korporacja z Redmond nie ukrywa, że urządzenie zainteresuje wyłącznie garstkę graczy. Mniej wymagający klienci mają wciąż chętnie sięgać po Xboksa One S.

Forza Motorsport 6 i Gears of War 4 w serii Classics 99. Microsoft przecenia kolejne tytuły

Wspominam o tym nie bez powodu, bo to właśnie Xbox One S znalazł się w najnowszej promocji niemieckiego Amazonu. Gracze mogą skusić się na świetny zestaw:

Takie przyjemności zostały wycenione na zaledwie 1011 zł, czyli sam sprzęt trafi w nasze łapska za 500 zł? To wyjątkowo dobra oferta, bo nie możemy zapomnieć, że „Ska” to kawał przyjemnego sprzętu – konsola wspiera między innymi rozdzielczość 4K oraz HDR.

Pakiet wydaje się idealny na „start” z nową platformą. Oczywiście taka propozycja może zaciekawić graczy, którzy faktycznie nie zamierzają w najbliższym czasie zainwestować w porządny telewizor i Xboksa One X.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/xbox-one-s-assassinss-creed-origins-call-of-duty-wwii-za-1011-zlotych-w-amazonie/

Tagi: Microsoft promocja xbox one xbox one s