Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 16:25
Shadow of the Colossus Remake w dobrej cenie na PlayStation 4. Sony przedstawia szczegóły
1616V

Shadow of the Colossus Remake w dobrej cenie na PlayStation 4. Sony przedstawia szczegóły

Jedną z gwiazd konferencji Sony na Paris Games Week była odświeżona wersja Shadow of the Colossus. Gra zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i właśnie otrzymaliśmy kolejne konkrety dotyczące produkcji.

Wiele na to wskazuje, że Shadow of the Colossus Remake będzie pierwszą perełką zmierzającą wyłącznie na sprzęt Sony w 2018 roku. Sony od początku roku może narzucić mocne tempo, które powinno usatysfakcjonować posiadaczy PlayStation 4.

Shadow of the Colossus Remake. Przepiękny zwiastun i screeny i data premiery!

Za 99 dni odbędzie się premiera Shadow of the Colossus Remake. Sony wczoraj potwierdziło, że gra zadebiutuje 7 lutego 2018 roku, a dzisiaj możemy potwierdzić cenę przygody – kotlet został wyceniony na 169 zł.

Jest to uczciwa cena za taką przyjemność, bo jak wiadomo pierwowzór z 2005 roku zgarnął bardzo pozytywne oceny (91%), zestaw z ICO również został ciepło przyjęty (92%), ukończenie Shadow of the Colossus zajmuj około 10 godzin, a w dodatku deweloperzy faktycznie wpływają na wygląd tytułu i odświeżają najmniejsze kamienie.

Japończycy potwierdzili również bonus dla zamówień przedpremierowych – gracze otrzymają dostęp do dynamicznego motywu oraz specjalnego miecza.

Nad odświeżoną wersją pracuje Bluepoint Games, czyli ekipa, która przeniosła na PlayStation 4 między innymi Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a, Gravity Rush, czy też Flower. Twórcy w przypadku Shadow of the Colossus Remake obiecują wsparcie PlayStation 4 Pro i w tym wypadku zobaczymy scenerie w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub wybierzemy 60 fps przy 1080p.   

Tagi: cena playstation 4 remake Shadow of the Colossus Sony

Nie przegap